Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać smartfony. Od razu uspokajam dorosłych – konkurs nie jest tylko dla dzieci -  w sumie wszyscy dziś świętujemy!

Szczegóły konkursu możecie poznać na stronie:


http://zapytaj.onet.pl/misjazapytaj

Konkurs trwa od 1 czerwca do 1 lipca 2012 roku.

Zasady konkursu są bardzo proste.

W konkursie Misja Zapytaj możesz zdobyć smartfona Sony Live with Walkman.

I etap:
Żeby zacząć zbierać punkty i walczyć o smartfona, musisz zaprosić 5 znajomych do wzięcia udziału w konkursie. W tym celu musisz przekazać im swój unikalny link do konkursu.  Link dostaniesz po kliknięciu w guzik „Dołącz do konkursu”  na stronie startowej Misji Zapytaj.

Jeśli przynajmniej 5 osób, korzystając z Twojego linka, zapisze się do konkursu (założy konto w Zapytaj i kliknie w guzik dołącz), będziesz mógł zacząć 2 etap składający się z siedmiu misji.

II etap
W drugim etapie masz do wyboru 7 misji. Za skończenie każdej z nich otrzymujesz określoną liczbę punktów konkursowych: 20, 30 lub 50. Działając samodzielnie możesz zdobyć maksymalnie 260 punktów. Dodatkowe punkty mogą zdobywać dla Ciebie Twoi znajomi. Dodatkowo, połowa zdobytych przez nich punktów zapisuje się na Twoje konto. Przykładowo jeśli Twój znajomy skończy misję za 30 punktów, na jego konto wpłynie 30 punktów, a na Twoje dodatkowo 15. Więc im więcej misji wykona osoba zaproszona przez Ciebie – tym więcej punktów Ty zdobywasz!

Twoi znajomi również mogą walczyć o smartfona – jeśli zaproszą swoich przyjaciół i zmotywują ich do wypełniania misji

Życzymy Wam Powodzenia